200 000 €
3774 €/m²
Property 65220 photo 1
Property 65220 photo 2
Property 65220 photo 3
Property 65220 photo 4
Property 65220 photo 5
Property 65220 photo 6
Property 65220 photo 7
Property 65220 photo 8
Property 65220 photo 9
Property 65220 photo 10
Property 65220 photo 11
Property 65220 photo 12
Property 65220 photo 13
Property 65220 photo 14
Property 65220 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 53 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift.

Za prodaju
170 000 € 4146 €/m²
  • Kod objekta 65308
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod objekta 65359
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3627 €/m²
  • Kod objekta 65408
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 66012
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 66016
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 3918 €/m²
  • Kod objekta 63032
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod objekta 65595
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 4512 €/m²
  • Kod objekta 65311
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter