Property 60759 photo 1
Property 60759 photo 2
Property 60759 photo 3
Property 60759 photo 4
Property 60759 photo 5
Property 60759 photo 6
Property 60759 photo 7
Property 60759 photo 8
Property 60759 photo 9
Property 60759 photo 10
Property 60759 photo 11
Property 60759 photo 12
Property 60759 photo 13
Property 60759 photo 14
Property 60759 photo 15
Property 60759 photo 16
Property 60759 photo 17
Property 60759 photo 18
Property 60759 photo 19
Property 60759 photo 20
Property 60759 photo 21
Property 60759 photo 22
Property 60759 photo 23
Property 60759 photo 24
Property 60759 photo 25
Property 60759 photo 26
Property 60759 photo 27
Property 60759 photo 28
Property 60759 photo 29

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 255 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 11008
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 8115
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
420 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 23169
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 19544
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
400 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 23302
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 4871 €/m²
  • Kod objekta 64787
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 2270 €/m²
  • Kod objekta 4279
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 60133
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 1136 €/m²
  • Kod objekta 30072
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter