79 000 €
1129 €/m²
Property 64765 photo 1
Property 64765 photo 2
Property 64765 photo 3
Property 64765 photo 4
Property 64765 photo 5
Property 64765 photo 6
Property 64765 photo 7
Property 64765 photo 8
Property 64765 photo 9
Property 64765 photo 10
Property 64765 photo 11
Property 64765 photo 12
Property 64765 photo 13
Property 64765 photo 14
Property 64765 photo 15
Property 64765 photo 16
Property 64765 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Wifi
  • Ostava
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Solunu. Stan se sastoji od 2 sprata. u podrumu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
70 000 € 2413 €/m²
  • Kod objekta 65528
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
83 000 € 1660 €/m²
  • Kod objekta 63520
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
65 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 64439
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 3833 €/m²
  • Kod objekta 65526
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
100 000 € 1265 €/m²
  • Kod objekta 62628
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 64703
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
65 000 € 1160 €/m²
  • Kod objekta 42606
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter