100 000 €
1923 €/m²
Property 65572 photo 1
Property 65572 photo 2
Property 65572 photo 3
Property 65572 photo 4
Property 65572 photo 5
Property 65572 photo 6
Property 65572 photo 7
Property 65572 photo 8
Property 65572 photo 9
Property 65572 photo 10
Property 65572 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1968
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 52 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i tende, lift, grejanje.

Za prodaju
105 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 65508
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
128 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 66116
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
122 000 € 3485 €/m²
  • Kod objekta 66028
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
83 000 € 1660 €/m²
  • Kod objekta 63520
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod objekta 65006
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
130 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 63488
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
148 000 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 62218
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod objekta 65849
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter