100 000 €
1266 €/m²
Property 62628 photo 1
Property 62628 photo 2
Property 62628 photo 3
Property 62628 photo 4
Property 62628 photo 5
Property 62628 photo 6
Property 62628 photo 7
Property 62628 photo 8
Property 62628 photo 9
Property 62628 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1979
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Pristup

Opis

Na prodaju stan od 79 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
87 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 65390
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
123 000 € 4555 €/m²
  • Kod objekta 62931
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
110 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 62534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 65708
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
87 000 € 1581 €/m²
  • Kod objekta 64442
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
129 000 € 3685 €/m²
  • Kod objekta 64554
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 1776 €/m²
  • Kod objekta 59674
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
130 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 63488
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 64966
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter