Property 65863 photo 1
Property 65863 photo 2
Property 65863 photo 3
Property 65863 photo 4
Property 65863 photo 5
Property 65863 photo 6
Property 65863 photo 7
Property 65863 photo 8
Property 65863 photo 9
Property 65863 photo 10
Property 65863 photo 11
Property 65863 photo 12
Property 65863 photo 13
Property 65863 photo 14
Property 65863 photo 15
Property 65863 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 30 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 64472
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65986
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
168 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 65967
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod objekta 64534
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
97 500 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 63194
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 65289
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65690
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
117 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 64761
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter