Property 64439 photo 1
Property 64439 photo 2
Property 64439 photo 3
Property 64439 photo 4
Property 64439 photo 5
Property 64439 photo 6
Property 64439 photo 7
Property 64439 photo 8
Property 64439 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 30 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66160
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 64282
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 853 €/m²
  • Kod objekta 35576
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65596
  • Kvadratura 31 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod objekta 65849
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
70 000 € 1272 €/m²
  • Kod objekta 64565
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
77 000 € 1974 €/m²
  • Kod objekta 49390
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
82 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 64568
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter