Property 65596 photo 1
Property 65596 photo 2
Property 65596 photo 3
Property 65596 photo 4
Property 65596 photo 5
Property 65596 photo 6
Property 65596 photo 7
Property 65596 photo 8
Property 65596 photo 9
Property 65596 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 31 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, grejanje.

Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65568
  • Kvadratura 268 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
75 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 66113
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 1
Preporučujemo Izdavanje
od 600 € 12 €/m²
  • Kod objekta 66007
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 65565
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 65708
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter