95 000 €
2317 €/m²
Property 63986 photo 1
Property 63986 photo 2
Property 63986 photo 3
Property 63986 photo 4
Property 63986 photo 5
Property 63986 photo 6
Property 63986 photo 7
Property 63986 photo 8
Property 63986 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 41 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 65777
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
82 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 64568
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
109 000 € 3892 €/m²
  • Kod objekta 65853
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
83 000 € 1660 €/m²
  • Kod objekta 63520
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
142 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 65852
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 63397
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 58045
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
99 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 64657
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter