100 000 €
1786 €/m²
Property 58045 photo 1
Property 58045 photo 2
Property 58045 photo 3
Property 58045 photo 4
Property 58045 photo 5
Property 58045 photo 6
Property 58045 photo 7
Property 58045 photo 8
Property 58045 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1968
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 56 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je Raspored kutak Poseduje i tende, parking, grejanje.

Za prodaju
145 000 € 2230 €/m²
  • Kod objekta 59748
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
148 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 65018
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
128 000 € 2560 €/m²
  • Kod objekta 64929
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 61150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
148 000 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 62218
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
128 000 € 3764 €/m²
  • Kod objekta 63102
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 63397
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter