Property 64657 photo 1
Property 64657 photo 2
Property 64657 photo 3
Property 64657 photo 4
Property 64657 photo 5
Property 64657 photo 6
Property 64657 photo 7
Property 64657 photo 8
Property 64657 photo 9
Property 64657 photo 10
Property 64657 photo 11
Property 64657 photo 12
Property 64657 photo 13
Property 64657 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 27 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i tende, ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
135 000 € 1776 €/m²
  • Kod objekta 59674
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 4259 €/m²
  • Kod objekta 61319
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
108 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65854
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
145 000 € 2230 €/m²
  • Kod objekta 59748
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 64966
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 65329
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 63986
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
128 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 66116
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
123 000 € 4555 €/m²
  • Kod objekta 62931
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
138 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 65429
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter