135 000 €
1776 €/m²
Property 59674 photo 1
Property 59674 photo 2
Property 59674 photo 3
Property 59674 photo 4
Property 59674 photo 5
Property 59674 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Sprat: полуэтаж
  • Godina izgradnje: 1981
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 76 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
142 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 65852
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
126 000 € 1482 €/m²
  • Kod objekta 65484
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65690
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 66094
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod objekta 65151
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
193 000 € 3327 €/m²
  • Kod objekta 64264
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 64237
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter