Property 65854 photo 1
Property 65854 photo 2
Property 65854 photo 3
Property 65854 photo 4
Property 65854 photo 5
Property 65854 photo 6
Property 65854 photo 7
Property 65854 photo 8
Property 65854 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1960
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 28 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
128 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 66116
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
134 000 € 2436 €/m²
  • Kod objekta 65275
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 63488
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 65708
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
138 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 64640
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter