125 000 €
1984 €/m²
Property 65329 photo 1
Property 65329 photo 2
Property 65329 photo 3
Property 65329 photo 4
Property 65329 photo 5
Property 65329 photo 6
Property 65329 photo 7

Detalji

  • Godišnja isplativost: 4,03%
  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1962
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 63 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
132 000 € 2275 €/m²
  • Kod objekta 65529
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63909
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod objekta 64534
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 64468
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 65823
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 65777
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64753
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 63488
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter