Property 62931 photo 1
Property 62931 photo 2
Property 62931 photo 3
Property 62931 photo 4
Property 62931 photo 5
Property 62931 photo 6
Property 62931 photo 7
Property 62931 photo 8
Property 62931 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1962
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 27 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
109 000 € 3892 €/m²
  • Kod objekta 65853
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod objekta 64629
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 64420
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 65453
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
155 000 € 1550 €/m²
  • Kod objekta 65510
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
126 000 € 1482 €/m²
  • Kod objekta 65484
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 2881 €/m²
  • Kod objekta 64470
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
117 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 64761
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter