410 000 €
5062 €/m²
Property 63896 photo 1
Property 63896 photo 2
Property 63896 photo 3
Property 63896 photo 4
Property 63896 photo 5
Property 63896 photo 6
Property 63896 photo 7
Property 63896 photo 8
Property 63896 photo 9
Property 63896 photo 10
Property 63896 photo 11
Property 63896 photo 12
Property 63896 photo 13
Property 63896 photo 14
Property 63896 photo 15
Property 63896 photo 16
Property 63896 photo 17
Property 63896 photo 18
Property 63896 photo 19
Property 63896 photo 20
Property 63896 photo 21
Property 63896 photo 22
Property 63896 photo 23
Property 63896 photo 24
Property 63896 photo 25
Property 63896 photo 26
Property 63896 photo 27
Property 63896 photo 28
Property 63896 photo 29
Property 63896 photo 30
Property 63896 photo 31
Property 63896 photo 32
Property 63896 photo 33
Property 63896 photo 34
Property 63896 photo 35
Property 63896 photo 36
Property 63896 photo 37
Property 63896 photo 38
Property 63896 photo 39
Property 63896 photo 40
Property 63896 photo 41
Property 63896 photo 42
Property 63896 photo 43
Property 63896 photo 44

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2023
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Satelitska televizija
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 81 kv.m u Solunu. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
355 000 € 2886 €/m²
  • Kod objekta 58206
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 62663
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 3741 €/m²
  • Kod objekta 59985
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 64651
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 58932
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65703
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 64644
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 3585 €/m²
  • Kod objekta 59982
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter