87 000 €
1933 €/m²
Property 65390 photo 1
Property 65390 photo 2
Property 65390 photo 3
Property 65390 photo 4
Property 65390 photo 5
Property 65390 photo 6
Property 65390 photo 7
Property 65390 photo 8
Property 65390 photo 9
Property 65390 photo 10
Property 65390 photo 11
Property 65390 photo 12
Property 65390 photo 13
Property 65390 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 45 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
90 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 52963
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 58549
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 63488
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
86 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 64767
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
122 000 € 3485 €/m²
  • Kod objekta 66028
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 65329
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 61150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 61969
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter