73 000 €
1825 €/m²
Property 62458 photo 1
Property 62458 photo 2
Property 62458 photo 3
Property 62458 photo 4
Property 62458 photo 5
Property 62458 photo 6
Property 62458 photo 7
Property 62458 photo 8
Property 62458 photo 9
Property 62458 photo 10
Property 62458 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1967
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
85 000 € 894 €/m²
  • Kod objekta 50914
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
108 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65854
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 61969
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
65 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 64439
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
82 000 € 1138 €/m²
  • Kod objekta 58115
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
87 000 € 2175 €/m²
  • Kod objekta 64441
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 58045
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod objekta 65849
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66160
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
89 000 € 1508 €/m²
  • Kod objekta 54730
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter