73 000 €
1825 €/m²
Property 49389 photo 1
Property 49389 photo 2
Property 49389 photo 3
Property 49389 photo 4
Property 49389 photo 5
Property 49389 photo 6
Property 49389 photo 7
Property 49389 photo 8
Property 49389 photo 9
Property 49389 photo 10
Property 49389 photo 11
Property 49389 photo 12
Property 49389 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 1967
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
68 000 € 1172 €/m²
  • Kod objekta 64962
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
70 000 € 1272 €/m²
  • Kod objekta 64565
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 62458
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
68 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 64669
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 64658
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63909
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter