370 000 €
6379 €/m²
Property 61622 photo 1
Property 61622 photo 2
Property 61622 photo 3
Property 61622 photo 4
Property 61622 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Podno grejanje
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
355 000 € 3585 €/m²
  • Kod objekta 59982
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 4411 €/m²
  • Kod objekta 61424
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 2808 €/m²
  • Kod objekta 51445
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 64548
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
309 000 € 2376 €/m²
  • Kod objekta 59963
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod objekta 64493
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 64616
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter