180 000 €
2400 €/m²
Property 64237 photo 1
Property 64237 photo 2
Property 64237 photo 3
Property 64237 photo 4
Property 64237 photo 5
Property 64237 photo 6
Property 64237 photo 7
Property 64237 photo 8
Property 64237 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i tende, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
148 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 65018
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod objekta 64274
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66030
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65986
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 64670
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 64275
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65690
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 62607
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter