Property 65690 photo 1
Property 65690 photo 2
Property 65690 photo 3
Property 65690 photo 4
Property 65690 photo 5
Property 65690 photo 6
Property 65690 photo 7
Property 65690 photo 8
Property 65690 photo 9
Property 65690 photo 10
Property 65690 photo 11
Property 65690 photo 12
Property 65690 photo 13
Property 65690 photo 14
Property 65690 photo 15
Property 65690 photo 16
Property 65690 photo 17
Property 65690 photo 18
Property 65690 photo 19
Property 65690 photo 20
Property 65690 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Wifi
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, baštu, grejanje, alarm.

Slične ponude

Preporučujemo Izdavanje
od 800 € 11 €/m²
  • Kod objekta 66135
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
168 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 65967
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
217 000 € 2047 €/m²
  • Kod objekta 65855
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 4416 €/m²
  • Kod objekta 65758
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 65777
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter