172 000 €
4914 €/m²
Property 65331 photo 1
Property 65331 photo 2
Property 65331 photo 3
Property 65331 photo 4
Property 65331 photo 5
Property 65331 photo 6
Property 65331 photo 7
Property 65331 photo 8
Property 65331 photo 9
Property 65331 photo 10
Property 65331 photo 11
Property 65331 photo 12
Property 65331 photo 13
Property 65331 photo 14
Property 65331 photo 15
Property 65331 photo 16
Property 65331 photo 17
Property 65331 photo 18
Property 65331 photo 19
Property 65331 photo 20
Property 65331 photo 21
Property 65331 photo 22
Property 65331 photo 23
Property 65331 photo 24
Property 65331 photo 25
Property 65331 photo 26
Property 65331 photo 27
Property 65331 photo 28
Property 65331 photo 29
Property 65331 photo 30
Property 65331 photo 31
Property 65331 photo 32
Property 65331 photo 33
Property 65331 photo 34
Property 65331 photo 35
Property 65331 photo 36
Property 65331 photo 37

Detalji

  • Godina izgradnje: 1959
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 35 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 8. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 63905
  • Kvadratura 54 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
240 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 63941
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64262
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64273
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 64469
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 64471
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 3432 €/m²
  • Kod objekta 64594
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod objekta 64595
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 64670
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 64671
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter