Property 64274 photo 1
Property 64274 photo 2
Property 64274 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 59 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
180 000 € 2368 €/m²
  • Kod objekta 58535
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod objekta 59246
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
182 000 € 1654 €/m²
  • Kod objekta 59340
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 59675
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
176 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 59872
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
179 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 59874
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 59881
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 59884
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
182 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 59890
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
160 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 60567
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter