175 000 €
2917 €/m²
Property 65986 photo 1
Property 65986 photo 2
Property 65986 photo 3
Property 65986 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 65291
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63233
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63920
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 65078
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65690
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 65212
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod objekta 65259
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter