148 000 €
2277 €/m²
Property 65018 photo 1
Property 65018 photo 2
Property 65018 photo 3
Property 65018 photo 4
Property 65018 photo 5
Property 65018 photo 6
Property 65018 photo 7
Property 65018 photo 8
Property 65018 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 65 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i tende, lift.

Za prodaju
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod objekta 65935
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 64754
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
128 000 € 2560 €/m²
  • Kod objekta 64929
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
122 000 € 3485 €/m²
  • Kod objekta 66028
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 64756
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 65429
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 65212
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter