Property 62607 photo 1
Property 62607 photo 2
Property 62607 photo 3
Property 62607 photo 4
Property 62607 photo 5
Property 62607 photo 6
Property 62607 photo 7
Property 62607 photo 8
Property 62607 photo 9
Property 62607 photo 10
Property 62607 photo 11
Property 62607 photo 12
Property 62607 photo 13
Property 62607 photo 14
Property 62607 photo 15
Property 62607 photo 16
Property 62607 photo 17
Property 62607 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
215 000 € 3257 €/m²
  • Kod objekta 62892
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3466 €/m²
  • Kod objekta 64478
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3676 €/m²
  • Kod objekta 65003
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 64471
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64753
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 64754
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 1550 €/m²
  • Kod objekta 65510
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter