Property 61490 photo 1
Property 61490 photo 2
Property 61490 photo 3
Property 61490 photo 4
Property 61490 photo 5
Property 61490 photo 6
Property 61490 photo 7
Property 61490 photo 8
Property 61490 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 344 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 275 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
200 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 50672
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
215 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 62926
  • Kvadratura 8832 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 55955
  • Kvadratura 3215 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
200 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51207
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 41759
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
160 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 65747
  • Kvadratura 51985 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
214 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 50338
  • Kvadratura 4423 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
150 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49099
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
139 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 63268
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter