220 000 € 180 000 €
47 €/m²
Property 51030 photo 1
Property 51030 photo 2
Property 51030 photo 3
Property 51030 photo 4
Property 51030 photo 5
Property 51030 photo 6
Property 51030 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3792 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod objekta 64279
  • Kvadratura 202 m²
  • Udaljenost od mora 186 m
Za prodaju
215 000 € 268 €/m²
  • Kod objekta 65280
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
190 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 39453
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
215 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 62926
  • Kvadratura 8832 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
215 000 € 206 €/m²
  • Kod objekta 57076
  • Kvadratura 1040 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 52085
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 44018
  • Kvadratura 8923 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 63235
  • Kvadratura 4184 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 57759
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 39770
  • Kvadratura 3455 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter