210 000 € 190 000 €
147 €/m²
Property 63943 photo 1
Property 63943 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8800 m

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1285 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1028 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Максимална дозвољена висина у том подручју је 12 метара, што значи да се може изградити и троспратна стамбена зграда са торњем, као што је приказано на предложеном плану на фотографији.

Za prodaju
180 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 19126
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
200 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 9367
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
281 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 48956
  • Kvadratura 4151 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
195 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 56039
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56156
  • Kvadratura 5850 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
220 000 € 293 €/m²
  • Kod objekta 6452
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter