Prodaja - Zemljište 4151 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Litochoro
281 000 €
67 €/m²
Property 48956 photo 1
Property 48956 photo 2
Property 48956 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4151 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 6460
  • Kvadratura 1125 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
280 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56380
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
230 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59380
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
400 000 € 331 €/m²
  • Kod objekta 9829
  • Kvadratura 1208 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
250 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 59705
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 63974
  • Kvadratura 13750 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
360 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 29180
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
280 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 49647
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
240 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 35484
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter