Prodaja - Zemljište 2040 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
200 000 € 180 000 €
88 €/m²
Property 6040 photo 1
Property 6040 photo 2
Property 6040 photo 3
  • Kod objekta 6040
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 2040 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 0,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2040 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
270 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 19902
  • Kvadratura 7497 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
278 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 51753
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
180 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 51549
  • Kvadratura 248 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
270 000 € 135 €/m²
  • Kod objekta 40101
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 23632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
200 000 € 338 €/m²
  • Kod objekta 10607
  • Kvadratura 590 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
200 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 22279
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter