Prodaja - Zemljište 750 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
180 000 €
240 €/m²
Property 19126 photo 1
Property 19126 photo 2
Property 19126 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 750 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
200 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 6007
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
160 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 56526
  • Kvadratura 4460 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 22520
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
160 000 € 117 €/m²
  • Kod objekta 59078
  • Kvadratura 1358 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56156
  • Kvadratura 5850 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
150 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 21950
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
170 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 43656
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
160 000 € 320 €/m²
  • Kod objekta 34010
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
200 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 23632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter