693 000 €
3465 €/m²
Property 47134 photo 1
Property 47134 photo 2
Property 47134 photo 3
Property 47134 photo 4
Property 47134 photo 5
Property 47134 photo 6
Property 47134 photo 7
Property 47134 photo 8
Property 47134 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2016
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 275 m
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 200 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, bazen, parking.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 65955
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61624
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod objekta 65564
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 47392
  • Kvadratura 740 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod objekta 37830
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62220
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Kod objekta 40138
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter