Property 54643 photo 1
Property 54643 photo 2
Property 54643 photo 3
Property 54643 photo 4
Property 54643 photo 5
Property 54643 photo 6
Property 54643 photo 7
Property 54643 photo 8
Property 54643 photo 9
Property 54643 photo 10
Property 54643 photo 11
Property 54643 photo 12
Property 54643 photo 13
Property 54643 photo 14
Property 54643 photo 15
Property 54643 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 223 kv.m na Kritu. u podrumu se sastoji od dnevne sobe, kupatila, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56923
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod objekta 45268
  • Kvadratura 324 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod objekta 56919
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56920
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 44007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
695 610 € 6381 €/m²
  • Kod objekta 64857
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter