579 000 €
4991 €/m²
Property 57728 photo 1
Property 57728 photo 2
Property 57728 photo 3
Property 57728 photo 4
Property 57728 photo 5
Property 57728 photo 6
Property 57728 photo 7
Property 57728 photo 8
Property 57728 photo 9
Property 57728 photo 10
Property 57728 photo 11
Property 57728 photo 12
Property 57728 photo 13
Property 57728 photo 14
Property 57728 photo 15
Property 57728 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: Tile
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 116 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, grejanje, alarm, ostavu.

Lokacija

Dokumenti

Slične ponude

Za prodaju
745 000 € 1280 €/m²
  • Kod objekta 35142
  • Kvadratura 582 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56920
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
587 000 € 3668 €/m²
  • Kod objekta 42645
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Ekskluzivni Za prodaju
658 440 € 6040 €/m²
  • Kod objekta 64858
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod objekta 49459
  • Kvadratura 312 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56923
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 61671
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56921
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62221
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter