Property 64857 photo 1
Property 64857 photo 2
Property 64857 photo 3
Property 64857 photo 4
Property 64857 photo 5
Property 64857 photo 6
Property 64857 photo 7
Property 64857 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 109 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
950 000 € 12179 €/m²
  • Kod objekta 60124
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod objekta 51144
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 770 m
Za prodaju
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 65955
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Kod objekta 40138
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod objekta 45268
  • Kvadratura 324 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod objekta 37830
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
960 000 € 2526 €/m²
  • Kod objekta 38249
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter