495 000 €
2878 €/m²
Property 64164 photo 1
Property 64164 photo 2
Property 64164 photo 3
Property 64164 photo 4
Property 64164 photo 5
Property 64164 photo 6
Property 64164 photo 7
Property 64164 photo 8
Property 64164 photo 9
Property 64164 photo 10
Property 64164 photo 11
Property 64164 photo 12
Property 64164 photo 13
Property 64164 photo 14
Property 64164 photo 15
Property 64164 photo 16
Property 64164 photo 17
Property 64164 photo 18
Property 64164 photo 19
Property 64164 photo 20
Property 64164 photo 21
Property 64164 photo 22
Property 64164 photo 23
Property 64164 photo 24
Property 64164 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4000 m

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 172 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod objekta 45268
  • Kvadratura 324 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 56208
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
658 440 € 6040 €/m²
  • Kod objekta 64858
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
587 000 € 3668 €/m²
  • Kod objekta 42645
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56920
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 61671
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56922
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter