405 000 €
2700 €/m²
Property 41514 photo 1
Property 41514 photo 2
Property 41514 photo 3
Property 41514 photo 4
Property 41514 photo 5
Property 41514 photo 6
Property 41514 photo 7
Property 41514 photo 8
Property 41514 photo 9
Property 41514 photo 10
Property 41514 photo 11
Property 41514 photo 12
Property 41514 photo 13
Property 41514 photo 14
Property 41514 photo 15
Property 41514 photo 16
Property 41514 photo 17

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1987
  • Godina renoviranja: 2009
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 150 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, parking, lift, grejanje.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65703
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 57270
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 5357 €/m²
  • Kod objekta 61618
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61616
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
585 000 € 5366 €/m²
  • Kod objekta 62091
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3741 €/m²
  • Kod objekta 59985
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod objekta 57578
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
325 000 € 2241 €/m²
  • Kod objekta 65509
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter