380 000 €
2533 €/m²
Property 41515 photo 1
Property 41515 photo 2
Property 41515 photo 3
Property 41515 photo 4
Property 41515 photo 5
Property 41515 photo 6
Property 41515 photo 7
Property 41515 photo 8
Property 41515 photo 9
Property 41515 photo 10
Property 41515 photo 11
Property 41515 photo 12
Property 41515 photo 13
Property 41515 photo 14

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1987
  • Godina renoviranja: 2009
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 150 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
470 000 € 5595 €/m²
  • Kod objekta 61620
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod objekta 61611
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
355 000 € 2886 €/m²
  • Kod objekta 58206
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 62663
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
470 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 66045
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 5119 €/m²
  • Kod objekta 61615
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 3284 €/m²
  • Kod objekta 65072
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod objekta 63896
  • Kvadratura 81 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter