Property 65853 photo 1
Property 65853 photo 2
Property 65853 photo 3
Property 65853 photo 4
Property 65853 photo 5
Property 65853 photo 6
Property 65853 photo 7
Property 65853 photo 8
Property 65853 photo 9
Property 65853 photo 10
Property 65853 photo 11
Property 65853 photo 12
Property 65853 photo 13
Property 65853 photo 14
Property 65853 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1960
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 28 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
160 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 62347
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
145 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 62406
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod objekta 64629
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
139 000 € 1805 €/m²
  • Kod objekta 64425
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod objekta 65006
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 65023
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter