89 000 €
1369 €/m²
Property 65693 photo 1
Property 65693 photo 2
Property 65693 photo 3
Property 65693 photo 4
Property 65693 photo 5
Property 65693 photo 6
Property 65693 photo 7
Property 65693 photo 8
Property 65693 photo 9
Property 65693 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2014
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 65 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i klima uređaj, parking, grejanje.

Za prodaju
78 000 € 2108 €/m²
  • Kod objekta 64151
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 1381 €/m²
  • Kod objekta 57156
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
83 000 € 1660 €/m²
  • Kod objekta 63520
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
82 000 € 1138 €/m²
  • Kod objekta 58115
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
89 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 65693
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 64966
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
87 000 € 4350 €/m²
  • Kod objekta 65745
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
77 000 € 1974 €/m²
  • Kod objekta 49390
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 62458
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter