Property 66094 photo 1
Property 66094 photo 2
Property 66094 photo 3
Property 66094 photo 4
Property 66094 photo 5
Property 66094 photo 6
Property 66094 photo 7
Property 66094 photo 8
Property 66094 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1

Opis

Na prodaju stan od 72 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66030
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
134 000 € 2436 €/m²
  • Kod objekta 65275
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 65329
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 3068 €/m²
  • Kod objekta 65824
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64273
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
188 000 € 4476 €/m²
  • Kod objekta 63924
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
188 000 € 4585 €/m²
  • Kod objekta 63922
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter