Property 64534 photo 1
Property 64534 photo 2
Property 64534 photo 3
Property 64534 photo 4
Property 64534 photo 5
Property 64534 photo 6
Property 64534 photo 7
Property 64534 photo 8
Property 64534 photo 9
Property 64534 photo 10
Property 64534 photo 11
Property 64534 photo 12
Property 64534 photo 13
Property 64534 photo 14
Property 64534 photo 15
Property 64534 photo 16
Property 64534 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1964
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: F
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 30 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
165 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 64267
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63920
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 5750 €/m²
  • Kod objekta 65822
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64262
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
188 000 € 4585 €/m²
  • Kod objekta 63922
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 65291
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod objekta 65151
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
139 000 € 1805 €/m²
  • Kod objekta 64425
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
128 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 66116
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter