145 000 €
2636 €/m²
Property 62406 photo 1
Property 62406 photo 2
Property 62406 photo 3
Property 62406 photo 4
Property 62406 photo 5
Property 62406 photo 6
Property 62406 photo 7
Property 62406 photo 8
Property 62406 photo 9
Property 62406 photo 10
Property 62406 photo 11
Property 62406 photo 12
Property 62406 photo 13
Property 62406 photo 14
Property 62406 photo 15
Property 62406 photo 16
Property 62406 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i kamin, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 66149
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64870
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod objekta 64276
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2202 €/m²
  • Kod objekta 64447
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 3255 €/m²
  • Kod objekta 64641
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4729 €/m²
  • Kod objekta 63921
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
188 000 € 4585 €/m²
  • Kod objekta 63922
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter