Property 63102 photo 1
Property 63102 photo 2
Property 63102 photo 3
Property 63102 photo 4
Property 63102 photo 5
Property 63102 photo 6
Property 63102 photo 7
Property 63102 photo 8
Property 63102 photo 9
Property 63102 photo 10
Property 63102 photo 11
Property 63102 photo 12
Property 63102 photo 13
Property 63102 photo 14
Property 63102 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1963
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: B
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 34 kv.m u Solunu. Stan se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
115 000 € 5750 €/m²
  • Kod objekta 65822
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 63831
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 3833 €/m²
  • Kod objekta 65526
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
109 000 € 3892 €/m²
  • Kod objekta 65853
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
138 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 65429
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 3043 €/m²
  • Kod objekta 62562
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 65289
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2202 €/m²
  • Kod objekta 64447
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter