120 000 €
11 €/m²
Property 47077 photo 1
Property 47077 photo 2
Property 47077 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 10200 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 480 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
107 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 50089
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64066
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
140 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 56098
  • Kvadratura 5335 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
106 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 45661
  • Kvadratura 662 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
150 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 62015
  • Kvadratura 6786 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
107 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 45854
  • Kvadratura 5071 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 51455
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 41762
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 50410
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43300
  • Kvadratura 3484 m²
  • Udaljenost od mora 390 m

Prijava za Newsletter