60 000 €
60 €/m²
Property 63360 photo 1
Property 63360 photo 2
Property 63360 photo 3
Property 63360 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 993 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Kod objekta 26770
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
75 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42790
  • Kvadratura 944 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 32791
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 520 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 56375
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
85 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 45716
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
55 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 61453
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52547
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
60 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37931
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63360
  • Kvadratura 993 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m

Prijava za Newsletter