Property 61390 photo 1
Property 61390 photo 2
Property 61390 photo 3
Property 61390 photo 4
Property 61390 photo 5
Property 61390 photo 6
Property 61390 photo 7
Property 61390 photo 8
Property 61390 photo 9
Property 61390 photo 10
Property 61390 photo 11
Property 61390 photo 12
Property 61390 photo 13
Property 61390 photo 14

Detalji

  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 53 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 65 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj. Zgrada bez lifta.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
384 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 66024
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
267 000 € 2495 €/m²
  • Kod objekta 49035
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 56377
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
282 312 € 4481 €/m²
  • Kod objekta 61854
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 56376
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61840
  • Kvadratura 1732 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter