320 000 €
4000 €/m²
Property 50278 photo 1
Property 50278 photo 2
Property 50278 photo 3
Property 50278 photo 4
Property 50278 photo 5
Property 50278 photo 6
Property 50278 photo 7
Property 50278 photo 8
Property 50278 photo 9
Property 50278 photo 10
Property 50278 photo 11
Property 50278 photo 12
Property 50278 photo 13
Property 50278 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1983
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, grejanje, alarm.

Za prodaju
360 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 56377
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
375 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61692
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 54689
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2538 €/m²
  • Kod objekta 61995
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 1636 €/m²
  • Kod objekta 64486
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Ekskluzivni Za prodaju
384 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 66024
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter